Інструкція використання

РЕЄСТРАЦІЯ

1. Для користування порталом потрібно з головного меню перейти до реєстрації та заповнити коротку реєстраційну форму.
Примітка: для отримання сертифікату про успішне завершення навчання, потрібно вказати додаткові дані (місце роботи, посада тощо).

2. При реєстрації пароль до вашого профілю в Intermedicus буде надісланий вам на електронну адресу. Якщо ви забудете пароль, його зміна буде здійснюватися також за допомогою електронної адреси.
3. Після реєстрації ви матимете свій профіль в Intermedicus. У профілі ви можете відслідковувати завершені навчальні курси, отримані сертифікати та бонуси.

ПОШУК ВІДЕО

Пошук курсів здійснюється на головній сторінці. Використовуйте поле «Пошук» за ключовими словами, або шукайте цікаві для вас матеріали, зазначаючи тематику, тип курсу та наявність чи відсутність сертифікату.
Примітка: у типі курсу зазначено три опції: навчальні, освітні та інтерв'ю; навчальні курси передбачають отримання сертифіката про успішне завершення навчання, ознайомлювальні та інтерв'ю – ні.

НАВЧАЛЬНИЙ КУРС

1. Після обрання цікавого для вас курсу, натисніть на нього та перейдіть на сторінку курсу. Тут ви маєте змогу ознайомитися з його програмою, тривалістю, викладачами тощо.
2. На сторінці опису навчального курсу є опція «отримати доступ» − за бонуси чи кошти. Після отримання доступу, курс буде завжди відкритим для вас, тож матимете можливість проходити курс у зручному для вас темпі та повертатися до навчальних матеріалів після його завершення.
Примітка: бонуси нараховуються за перегляд освітніх відео, їх можна обміняти на безкоштовний перегляд навчальних курсів або на завантаження іноземних гайдлайнів у розділі «Бібліотека міжнародних настанов». Наявність бонусів ви можете переглянути у «Мій профіль».
3. Переглядати освітнє відео або інтерв'ю можна відразу.
4. Навчальні курси складаються з декількох модулів, тривалістю до 30 хв. кожен. Ви можете проходити навчальний курс у зручному для вас темпі. Наприклад, по одному модулю щодня, а не переглядати весь курс одразу.
5. Після кожного модуля навчального курсу є запитання для перевірки знань. Кожне запитання має декілька варіантів відповідей. Правильним може бути один або декілька варіантів відповідей. Сертифікат про успішне завершення навчання Ви отримаєте лише після того, як надасте правильні відповіді. У разі помилки, є можливість пройти запитання повторно.
6. Доступ до модулів надається поступово. Наступний модуль відкривається при перегляді попереднього та надання правильних відповідей на запитання.

ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТУ

1. Для того, щоб отримати сертифікат у вас повинні бути: заповнені усі дані у «Мій профіль» , переглянуті всі модулі та надані правильні відповіді на всі запитання.
2. Сертифікат Ви зможете завантажити в електронному вигляді.
3. Сертифікат буде надісланий на електронну адресу, що була вказана при реєстрації.